Kontrola jakosti

zpet_60x40

Kontrola jakosti, laboratorní testy čajů, přísná kontrola. Kontrola výrobního procesu. Apotheke.cz, Apotheke.Pro společnost MEDIATE, s. r. o. je prvořadá kvalita vyráběných produktů a s tím související maximální spokojenost zákazníků. Celý výrobní proces od nákupu surovin, jejich skladování a zpracování až po finální produkt je důsledně kontrolován v souladu s přijatým systémem kritických bodů HACCP, poskytujícím záruku bezpečnosti celého procesu výroby a zdravotní nezávadnosti konečných výrobků.

 

 

Kontrola jakosti, laboratorní testy čajů, přísná kontrola. Kontrola výrobního procesu. Apotheke.cz, Apotheke.Laboratorní kontrola surovin a výrobků probíhá z části ve vlastní laboratoři, některé z analýz jsou také realizovány externě ve smluvních laboratořích akreditovaných pro kontrolu potravin. Tím je zajištěna kontrola výrobního procesu a zároveň zaručena bezpečnost výrobků.

 

 

Kontrola jakosti – Bio zebra, Produkt ekologického zemědělství. Apotheke.cz, Apotheke.Část produkce je také vyráběna v souladu s principy ekologického zemědělství ze surovin od dodavatelů certifikovaných podle zákona o ekologickém zemědělství a konečné produkty tedy nesou označení BIO. V současné době společnost produkuje 27 různých výrobků v BIO kvalitě.

 

 

Kontrola jakosti – Česká pediatricá společnost. Apotheke.cz, Apotheke.Všechny naše výrobky určené pro malé děti jsou posouzeny Českou pediatrickou společností. Bezpečnost a účinnost výrobku pro danou věkovou kategorii, pro niž je výrobek určen, hodnotí Pracovní skupina pro dětskou enterologii a výživu. V rámci produktů určených pro děti vyrábí společnost MEDIATE, s. r. o. řadu výrobků schválených pro děti v kojeneckém věku, některé z nich jsou vhodné pro děti již od prvního týdne života.

zpet_60x40