Hodnocení a připomínky

zpet_60x40

 

Button_80x46_obalka_v2Apotheke Dětský čaj uklidňující BIO Sova – chutný, jako večerní čaj mám ráda já i děti Máme rádi bylinkové čaje, a protože doba je akční a často máme povinnosti do večerních hodin, je fajn se zklidnit šálkem dobrého voňavého a chutného čaje. Upřímně řečeno na nás fungují i pěkné obrázky na dětských čajích.

OZ, 7. 7 2013

 

Button_80x46_obalka_v2Na konci minulého roku jsem vyzkoušel vaši značku čajů a velice mne zaujala jejich kvalita. Od té doby jsem jinou značku nekoupil. Pokračujte i nadále v této kvalitě, přeji mnoho zdaru.

Zdeněk Matějka, 30. 4. 2013

 

Button_80x46_obalka_v2Dobrý den, vaše nabídka je opravdu zajímavá a pestrá, vybere si každý. Vaše stránky jsou přehledné, líbí se mi herbář bylin, super nápad. A hlavně jsou vaše čaje moc dobré, vyzkoušela jsem už hodně chutí a všechny mi chutnaly. Díky. Ať se Vám daří. S pozdravem,

Jana Rakušanová, 19. 11. 2012

 

Dobrý den, děkujeme za pochvalu. Webové stránky děláme s láskou a chceme, aby si na nich zákazník našel nejen informace o Apotheke, ale aby ho také nějak obohatily. Věříme, že sekce „herbář“ a „blog“ budou navštěvované pravidelně.

S pozdravem, tým Apotheke.

zpet_60x40

stránky « 1 2 »