Hodnocení a připomínky

zpet_60x40

 

Button_80x46_obalka_v2Dobrý den, ráda bych Vám napsala, protože jsem nadšená z Vaší BIO řady – je to požitek nejen chuťový, ale opravdu oceňuji i naprosto nepřehlédnutelné, do detailu a krásně zpracované balení a kresby. Čaje jsem si zamilovala a těším se z obrázků na krabičce i sáčcích :-). Kombinace chutí jsou lákavé, originální a velmi chutné, baví mě ta jemnost a naprostá absence chemie… Musím také říct, že jsem dlouho hledala NEAROMATIZOVANÉ čaje pro děti a miminka, a našla až u Vás, jiný bych nekoupila. Něžné obrázky a vynikající čaje také pro těhotné a kojící, myslíte opravdu na všechny… Tak, dost chvály, nebo bych pokračovala dál a dál :). Asi jediný návrh na změnu – škoda té kovové svorky na sáčku čaje… nešla by nahradit obyč papírovou, jak už se u čajů často dělá? Držím Vám palce, jen tak dál!

Milada, 12. 12. 2015

 

Dobrý den, moc děkujeme za pochvalu – ta opravdu potěší! Máme dojem, že převedení produktů právě pro děti do bio řady má smysl a určitě to maminky ocení. V dnešní době, bohužel, většina lidí vyhledává aromata a silné chutě, což se projevuje i na prodejnosti. Tím více si ceníme Vaší reakce.

Co se týče kovové sponky… Změna kovových sponek za bezsponkové uzlíkové řešení je technologicky a tím i finančně velmi náročná. V každém případě ale i o této možnosti uvažujeme  a těšíme se na dny, kdy budeme moci i tento detail dotáhnout do úplné dokonalosti.

Přejeme Vám krásné Vánoce a radostný nový rok nejen s čaji Apotheke :)

S pozdravem, tým Apotheke.

 

Button_80x46_obalka_v2Dobrý den, chtěla jsem Vám jen napsat, že krtečkovy čaje jsou naprosto úžasné! Moje obě děti (4 roky a 18 měsíců) je milují a v podstatě nic jiného nepijí! Zkuste zaplnit mezeru na trhu s těmito čaji v Německu!

Severová M., 25. 10. 2014

 

Button_80x46_obalka_v2Dobrý den, nejlepší čaj z řady Apotheke bylo jablko s rebarborou, který jste mi zrušili. Divila bych se, že by nebyl mezi prodávanými (samozřejmě nevím důvod proč jste tak učinili). Ale už jsem si zvykla, že to co je dobré, většinou výrobci časem zruší.

Marečková, 30. 3. 2014

 

Dobrý den, reaguji na vaši připomínku ohledně zrušení výroby čaje Jablko s rebarborou. Výrobu jsme zrušili z důvodu špatné prodejnosti. Nám tady taky chutnal a mrzelo nás, že byla tak nízká prodejnost, ale bohužel zákazníci si k němu pravděpodobně nenašli cestu. Děkujeme za vaši reakci, určitě pro nás je to užitečný poznatek.

S pozdravem, tým Apotheke.

 

Button_80x46_obalka_v2Dobrý den, chtěla bych Vám touto cestou moc poděkovat za výrobek „Dobrý spánek s meduňkou“. Léta jsem brala antidepresiva a léky na spaní a po pěti dnech braní tohoto výrobku spím a cítím se moc dobře.

Marta Hájková, 12. 3. 2014

 

Button_80x46_obalka_v2Dobrý den, včera jsem ochutnal čaj Kakao a Rooibos a doslova jsem se do něj zamiloval! Bylo mi řečeno, že jste recept společně vymýšleli. Ta vůně je neskutečně příjemná a připomíná mi mnoho dobrých věcí. Takže opožděně gratuluji i děkuji za tak příjemnou kombinaci vůní a chutí. S pozdravem,

JR, 5. 2. 2014

 

Dobrý den, děkujeme za nadšenou reakci. Jsme rádi, že Vám tento čaj udělal takovou radost a doporučujeme ochutnat celou řadu kořeněných čajů.

S pozdravem, tým Apotheke.

 

Button_80x46_obalka_v2Apotheke BIO Zázvorový s citronem a mátou – výborně chuťově vyvážený čaj, chuť citronu upozaďuje zázvor, který je zde cítit velmi decentně jako by na pozadí. Díky zázvoru čaj zahřeje a prokrví, což je docela příjemné v těchto horkých dnech. Koupil jsem čaj i s pomerančovou příchutí, ale příchuť pomeranče nepotlačí tolik výrazně chuť zázvoru, jinak také vcelku velmi chutný čaj. P.S. Jedná se o recenzi od člověka, který moc zázvor nemusí :).

VK, 9. 8. 2013

 

stránky « 1 2 »

 zpet_60x40